Saray Halı Yıkama Fabrikası Bursa
     Saray Halı Yıkama yaklaşık 10 yıllık halı yıkama tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile Bursa'da hizmet vermektedir. Başlıca hizmet bölgelerimiz Bursa Osmangazi, Bursa Yıldırım, Bursa Nilüfer, Bursa Mudanya, Bursa Kestel ilçeleridir. Bursa'da tüm mahalllelere ücretsiz nakliye ile ulaşıp halılarınızı alıyor, yıkama işlemlerinin ardından en geç 7 gün içinde kapınıza kadar getiriyoruz.

     Evin temizliği halılardan, koltuklardan ve perdelerden başlar. Bunu çok iyi bildiğimizden sizi bu zahmetten kurtarıyoruz. Halılarınızı, koltuklarınızı, perdelerinizi, yataklarınızı en hijyenik koşullarda ve teknolojik makinalarımızla tertemiz yapıyoruz. Çünkü temizliğiniz bizim için önemli.

     Halı yıkama cinsleri gözetmeksizin her tür ve cinsteki halılarınızı her mevsim profesyonelce çalışan firmamız tarafından yıkanmaktadır.Firmamız deneyimli personel ve modern makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermektedir. Halılarınız kapınızdan alınarak, yıkanıp kurutulup tekrar kapınıza ücretsiz olarak nakledilmektedir.
Bursa Halı Yıkama - Koltuk Yıkama - Yorgan Yıkama - Perde Yıkama Hizmetleri
Copyright © Saray Halı Yıkama - 2014

Anahtar Kelimeler: Bursa koltuk yıkama,bursa halı yıkama,bursa hali yikama,halı yıkamacı bursa,perde yıkama bursa,bursa halı yıkama firmaları,yıldırım halı yıkama,saray halı yıkama bursa,nilüfer halı yıkama,osmangazi halı firmaları,halı temizliği bursa,bursada halı yıkama,stor perde yıkama bursa,koltuk yıkama firmaları bursa,perde yıkama firmaları,yatak yıkama firması bursa
ALO YIKAMA: 0 (224) 326 61 68